Strona: Spotkanie w Katedrze / Katedra Chemii Nieorganicznej i Analitycznej - Politechnika Rzeszowska

Spotkanie w Katedrze

2023-07-31
, red.  Bogdan Papciak

W dniu 31 lipca 2023 r., pracownicy Katedry Chemii Nieorganicznej i Analitycznej spotkali się z okazji przejścia na zasłużoną emeryturę wieloletniego pracownika Wydziału Chemicznego PRz, dr. Janusza Pusza.
Spotkanie rozpoczął Kierownik Katedry, Profesor Tomasz Ruman, który w serdecznych słowach podziękował Panu Januszowi za wieloletnią pracę, podkreślając profesjonalizm, obowiązkowość,  dyspozycyjność i umiejętność współpracy jakimi wykazał się w ciągu 46 lat pracy na naszym Wydziale. Profesor Ruman mówił też o znaczącej roli dr. Pusza w inspirowaniu młodych ludzi do rozwoju m.in.w aspekcie Jego wieloletniej działalności w Komitecie Olimpiady Chemicznej i Podkarpackiego Konkursu Chemicznego. Przekazał Mu również życzenia zdrowia, pomyślności i spełnienia wszystkich planów oraz zachęcił do utrzymywania kontaktu z koleżankami i kolegami z Katedry.

Przyszłemu Emerytowi życzymy dużo zdrowia, pogody ducha i rozwijania swoich pasji podczas zasłużonego odpoczynku.

Powrót do listy aktualności